(Listing no longer available - customer accepted a quote.)

Przeprowadzka rzeczy z domu parterowego (No. 3136510)

Przeprowadzka rzeczy z domu parterowego

Total weight [kg]:

500.00

Type of service:

Transport with assistance in loading and unloading

Property type:

house

Number of rooms:

2

What is your budget? [PLN]:

400

Distance: 107.00 km

Pick-up address and date

Poland, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Brodnica

31 Aug 2018

Delivery address and date

Poland, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Inowroclaw

31 Aug 2018


Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego mienia.