Listing no longer available - expired.
Removals Listed: 2018-01-29 13:09

Szukam transportu Bremen - Katowice na lato ( przeprowadzka jednak może to być przeprowadzka bez mebli jeżeli uda mi się je sprzedac na miejscu )

(No. 2331224)
Szukam transportu Bremen - Katowice na lato ( przeprowadzka jednak może to być przeprowadzka bez mebli jeżeli uda mi się je sprzedac na miejscu )

Item weight [kg]:

1.00

Type of service:

Full service: transportation, loading, unloading

Property type:

flat/apartment

Number of rooms:

3

What is your budget? [PLN]:

500

Distance: 894.00 km

Additional information:

Witam. Szukam transportu ( przeprowadzka ) z Bremen do Dąbrowy Górniczej. Najprawdopodobniej wszystkie meble zostaną w Bremen jednak w przypadku gdyby nie udało mi się ich sprzedać ( bądź czegoś sprzedać ), będę je zabierać ze sobą do Polski. Termin przewidziany gdzieś z początkiem / końcem lipca - może sierpnia jednak bliżej terminu będę wiedzieć coś więcej, kiedy nowy właściciel będzie się wprowadzać na moje miejsce. Przeprowadzka z parteru w Bremen na parter w Dąbrowie Górniczej ( niski parter gdzie wszystko można wrzucić przez okna ). Jeżeli ktoś ma czas to proszę o propozycje gdyż całkiem możliwe, że to ja dostosuję się do terminu kierowcy. ( w Polsce jest osoba, która może odebrać załadunek ) Mamy pół roku dlatego liczę, ,że znajdzie się ktoś niedrogi i wzajemnie będziemy mogli sobie pomóc :) Dziękuję i czekam na propozycje,

Quotes (0)

2790 PLN

quote rejected

Quote details

Quote placed:

30-01-2018, 10:15

Pick-up dates available:

from 2018-01-30 to 2018-02-28

Transport time (days):

3

Transport type:

Lorry

Quote expires on

quote rejected

2018-02-28, 10:03

The price is too high

Additional info:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Patrycja J-P.:)

Price (incl. tax): 2790 PLN

Messages:

Safe transport Your delivery is safer when you accept a quote on Clicktrans. Please note that we will not be able to support you with transactions concluded outside Clicktrans! See more >

Questions (4)

No questions. Be the first to ask!
@{ question.user.login }
@{ question.message }
See answers: @{ question.childQuestionsCount } Answer A transport provider must place a quote, so you can safely subcontract your transport order.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Pick-up address and date

Bremen, Germany

Flexible dates

Delivery address and date

Dabrowa Gornicza, Poland

Flexible dates