(Listing no longer available - customer accepted a quote.)
Removals Listed: 2018-08-06 17:47

Przeprowadzka bez mebli. (No. 3063786)

Przeprowadzka bez mebli.

Total weight [kg]:

150.00

Type of service:

Transportation only

Property type:

flat/apartment

Number of rooms:

2

What is your budget? [PLN]:

800

Distance: 697.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

     W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić książki na kilka pudeł, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

     Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.

Pick-up address and date

Bydgoszcz, Poland

18 Aug 2018

Delivery address and date

Schenefeld, 22869, Germany

18 Aug 2018