Listing no longer available - expired.
Freight, Full Truckload Listed: 2018-08-09 17:00

jabłko bez palet na wymianę na chłodnię waga 22650 kg (No. 3080130)

jabłko bez palet na wymianę na chłodnię waga 22650 kg

Item length [m]:

13

Item width [m]:

2.4

Item height [m]:

2.4

Total weight [kg]:

22750.00

Type of service:

Transportation only

Is it palletised?:

Yes

Is it packed?:

Yes

Packaging description:

skrzynie

What is your budget? [PLN]:

4650

Do you need a VAT invoice?:

Yes

Distance: 1334.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w szczególności zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać kilka ważnych rzeczy.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niedużych paczek czy też produktów sypkich, należałoby uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych dokumentów, oprócz tego w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorakich paczek, a duża konkurencja umożliwia pozyskanie korzystnych cen.

Pick-up address and date

Biala Rawska, 96-230, Poland

11 Aug 2018

Delivery address and date

Dentergem, 8720, Belgium

13 Aug 2018