(Listing no longer available - customer accepted a quote.)

2-pokojewe mieszkanie (No. 3155450)

2-pokojewe mieszkanie

Total weight [kg]:

500

Type of service:

Transportation with assistance in loading and unloading

Property type:

flat/apartment

Number of rooms:

2

What is your budget? [PLN]:

1000

Distance: 604.00 km

Pick-up address and date

Germany, Lower Saxony, Bad Pyrmont

30 Aug 2018

Delivery address and date

Poland, Greater Poland Voivodeship, Poznań

30 Aug 2018


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

     Na początek należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę pudeł, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie naszego dobytku.